ІМУНІТЕТ І ЗДОРОВ’Я

Що таке хороший імунітет людини?

Це коли організм не тільки не хворіє різними інфекціями, але і не уражається злоякісними пухлинами, коли в ньому не поселяються різні паразити, тобто це більш широке поняття, ніж ми звикли думати. Таким чином забезпечується протиінфекційний, протипухлинний захист і генетична стабільність організму. Модель імунної системи людини своєю доцільністю і надійністю досконала. На жаль, в реальному житті імунітет у людства в цілому явно знизився.

Чи потрібно підтримувати імунний статус в хорошому стані та додатково вводити в раціон харчування вітаміни, мікро- і макроелементи?

Відповідь – НЕОБХІДНО!

При сучасному ритмі життя, впливі навколишнього середовища, характері харчування, у людей, які страждають розладами травлення або хронічними захворюваннями, організм відчуває підвищену потребу у вітамінах і мінеральних речовинах протягом усього року, а не тільки в весняний період. Негативні фактори, накладаючись одні на другі, призводять до значного падіння імунітету. Виникає порочне коло: чим нижчий імунітет, тим частіше загострюються хронічні запальні процеси, а це, в свою чергу, виснажує імунну систему. Тому рекомендується додатковий прийом нутрієнтів для щоденної підтримки здоров’я, імунного статусу, антиоксидантного захисту та енергетичного потенціалу організму.

ТРИ ЕТАПИ ПІДТРИМКИ ІМУНІТЕТУ ВІД КОМПАНІЇ SHIVMED

ПЕРШИЙ ЕТАП

ЩОДЕННА ПІДТРИМКА ІМУННОГО СТАТУСУ, АНТИОКСИДАНТНОГО ЗАХИСТУ ТА ЕНЕРГЕТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОРГАНІЗМУ

ІМУНННИЙ СТАТУСАНТИОКСИДАНТНИЙ ЗАХИСТЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Стимулює фагоцитоз іі
утворення антитіл,
підвищує активність
макрофагів, підтримує
вироблення нейтрофілів і
клітин Т-кілерів, активує
продукцію інтерферонів
Уповільнює процеси
окислення в організмі,
блокує руйнівну дію вільних
радикалів, сприяє
профілактиці ризик
виникнення злоякісних
новоутворень.
Підвищує енергетичний
потенціал організму, надає
тонізуючу і адаптогенну
дію. Тільки за участю
селену і міді утворюється
80% енергії (АТФ) у
людини.

БІОВІТОН

Склад: бета-каротин, вітаміни (В1, В2, В6, В12, Е, ДЗ), фолієва кислота, селен, цинк, мідь, магній, хром, калію йодид, залізо, марганець, лікопін, L-лізин, женьшень.

Рекомендується приймати для підтримки імунної системи, антиоксидантного статусу організму, як профілактичний засіб в періоди підвищення рівня респіраторних захворювань і для корекції станів, пов’язаних з підвищеною потребою у вітамінах і мінералах.

Застосування: по 1 таблетці 1 раз на день під час їжі. Форма випуску: таблетки № ЗО.

ПРИДБАТИ ЗАРАЗ БІОВІТОН

БІВІТОН ПРОТЕЇН ПЛЮС

Склад: білок, докозагексаєнова кислота, молозиво, кальцій, фосфор, калій, магній, хлориди, натрій, цинк, залізо, мідь, йод, селен, пантотенова кислота, вітаміни (А, ДЗ, С, Е, В1, В2, В6, В12, ніацин, біотин), фолієва кислота, алое вера.

Рекомендується приймати в якості загальнозміцнюючого засобу, як джерело суміші нутрієнтів, людям які потребують додаткової харчової підтримки, для повноцінного забез­печення потреби організму в білку та енергії та для підтримки роботи імунної системи.

Застосування: по 25 г 1 раз на добу під час їжі, попередньо розвести в 150 мл рідини (молока або води).Форма випуску: банка 200 г порошку.

ПРИДБАТИ ЗАРАЗ БІОВІТОН ПРОТЕЇН

ДРУГИЙ ЕТАП

ПІДТРИМКА ІМУННОГО СТАТУСУ В ПЕРІОД ЗАГОСТРЕННЯ СЕЗОННИХ ПРОСТУДНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ І ПРИ ЛІКУВАННІ ХРОНІЧНИХ БАКТЕРІАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ

  1. Підвищує рівень цитокінів: інтерферону-у, інтерлейнкіна-4 і Т-хелперів;
  2. Збільшує кількість і фагоцитарну активність макрофагів;
  3. Підвишує бактерицидну активність нейтрофілів і рівень імунних глобулінів;
  4. Стимулює синтез кортикостероїдів і має виражену протизапальну дію.

відновлює і покращує імунний статус підвищує дію антибактеріальних та противірусних препаратів скорочує терміни клінічного одужання попереджає розвиток рецидивів знижує ризик розвитку сезонних захворювань

Склад: екстракти тиноспори, вітанії, базиліка священного, ембліки лікарської, андрографісу, шиладжиту.

Рекомендовано приймати в якості засобу, що сприятливо впливає на стан імунної системи та в якості профілактичного засобу у періоди підвищення рівня гострих респіраторних вірусних захворювань.

Застосування: дорослим та дітям з 12 років по 1 капсулі, або по 1-2 чайні ложки 2 раза надень після прийому їжі.

Форма випуску: капсули № ЗО, сироп 100 мл.

ПРИДБАТИ ЗАРАЗ ПРОІМУНОВІД СИРОП

ПРИДБАТИ ЗАРАЗ ПРОІМУНОВІД КАПСУЛИ

ТРЕТІЙ ЕТАП

ПІДТРИМКА ІМУННОГО СТАТУСУ ТА ПОЛЕГШЕННЯ СИМПТОМІВ ГОСТРИХ ВІРУСНИХ РЕСПІРАТОРНИХ ІНФЕКЦІЙ

СТИМУЛЮЄ І ПОЛЕГШУЄ ДИХАННЯ, ЗНИЖУЄ В’ЯЗКІСТЬ МОКРОТИННЯ ТА ПРИГНІЧУЄ НАДСАДНИЙ КАШЕЛЬ, ПОСИЛЮЄ КЛІТИННИЙ І ГУМОРАЛЬНИЙ КОМПОНЕНТИ ІМУННОЇ СИСТЕМИ, СПРИЯЄ ПІДВИЩЕННЮ СИНТЕЗУ КОРТИКОСТЕРОЇДІВ, РІВНЯ ЦИТОКІНІВ ТА ІНТЕРФЕРОНУ, ЗБІЛЬШУЄ ФАГОЦИТАРНУ АКТИВНІСТЬ МАКРОФАГІВ, ПРИГНІЧУЄ РОЗМНОЖЕННЯ ВІРУСНОЇ І БАКТЕРІАЛЬНОЇ ІНФЕКЦІЇ.

БРОНХОВІД® гранули ПРИДБАТИ ЗАРАЗ

Швидке полегшення
симптомів застудних
захворювань!

БРОНХОВІД8 сироп

ПРИДБАТИ ЗАРАЗ

Полегшення всіх видів кашлю
при запальних захворюваннях
дихальних шляхів!

БРОНХОВІД® льодяники

ПРИДБАТИ ЗАРАЗ

Полегшення
сухого кашлю і
подразнення в горлі!

БРОНХОВІД® рослинні гранули зі смаком меду та лимона Склад: мед, екстракти імбиру, коріандру, перцю чорного, перцю довгого, зіри, адатоди, березки, пасліну, клеродендруму, альпінії, барбарису, базиліка, солодки, айовану, лимонної трави.

Рекомендовано приймати в якості засобу, спрямованого на швидкеі ефективне полегшення симптомів застудних захворювань та сприятливого впливу на стан імунної системи.

Застосування: дорослим та дітям з 12 років по 2-3 саше-пакетики на добу, попередньо розчинивши вміст пакетика в склянці гарячої води. Тривалість застосування становить від 3 до 7 днів. Форма випуску: саше-пакетики по 5 г №10.

БРОНХОВІДсироп на рослинній основі

Склад: екстракти адатоди, солодки, перцю довгого, фіалки, гісопа, альпінії, кордії, зизифуса, алтея, імбиру.

Рекомендовано приймати при запальних захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем, в тому числі при гострому і хронічному фарингіті, трахеїті, бронхіті, пневмонії. Застосування: дорослим та дітям з 12 років по 1-2 чайні ложки 2 раза на день після прийому їжі. Тривалість застосування становить від 5 до 14 днів.

Форма випуску: сироп 100 мл.

БРОНХОВІД®трав’яні льодяники зі смаком м’яти

Склад: екстракти м’яти, адатоди, перцю довгого, перцю чорного, імбиру, солодки, ембліки, куркуми, акації, фенхеля, базиліка, терміналі’! чебули, терміналі’! балерики, альпінії, абруса. Рекомендовано приймати для симптоматичної терапії гострих та хронічних захворювань верхніх відділів дихального тракту, які супроводжуються сухим кашлем та подразненням в горлі (фарингіти, ларингіти, трахеїти, бронхіти).

Застосування: дорослим та дітям віком від 12 років по 1 льодянику кожні дві години. Максимальна добова доза не більше 10 льодяників. Форма випуску: льодяники по 2,5 г №20.

Докладніша інформація на сайті: www.shivmed.com.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


самолечение может быть опасно для вашего здоровья

Информация на сайте, включая рекомендации, представлена для ознакомления.
Для получения дополнительной информации обратитесь к специалисту или к своему врачу.