Ипсита таблетки №30

340 

Описание

Оригінальна комбінована формула, яка сприятливо впливає на стан жіночої статевої сфери, нормалізує гормональний баланс, стимулює сексуальне бажання і збудження, підвищує синтез вагінального секрету і якість сексуальних відчуттів.

 

ІПСІТА – натуральний регулятор жіночої статевої сфери!

Механізм дії комбінованої формули препарату, що поліпшує сексуальний стан жінки,  обумовлений дією компонентів, що входять до його складу.

 

Хміль звичайний має в своєму складі естрогеноподібну речовину 8-пренілнарінгенін (8-РN) і ізоксантохумол які є одними з найпотужніших фітоестрогенів. Флавоноїди, фітогормони і вітаміни хмелю зумовлюють його позитивну дію при порушеннях менструального циклу, клімаксі, сприяють зменшенню вагінальної сухості і досягнення більш яскравого оргазму. Вони також мають протизапальну і заспокійливу дію.

 

Якірці сланкі містять сапоніни протодіосцин і протограциллін, які нормалізують функцію ендокринних залоз, здійснюють непряму естрогенну дію на організм жінки і нормалізують рівень тестостерону. Алкалоїди мають вазодилатуючу дію, активізуючи кровообіг в статевих органах. Якірці мають виражений стимулюючий ефект на жіночу статеву функцію і лібідо, сприяють нормалізації менструального циклу і психоемоційного стану.

Мукуна пекуча є одиним з найкращих джерел амінокислоти L-допа (леводопа), містить нікотинову кислоту, серотонін, 5-гідрокситриптофан. L-допа діючи на ЦНС, сприяє розслабленню, підвищує настрій, стимулює мотивацію і сексуальне бажання.

 

Гінкго білоба, покращуючи кровообіг в органах малого тазу і посилюючи приплив крові до геніталій, стимулює жіноче лібідо у всіх його проявах, від сексуального бажання до збудження. Сприяє уретральним і вагінальним скороченням, що виникають під час оргазму посилюючи сексуальні відчуття.

 

Горянка стрілолиста працює як жіночий афродизіак. Завдяки підвищенню рівня оксиду азоту в організмі збільшується приплив крові до статевих органів. Активним біофлавоноїдом рослини є ікаріїн, який позитивно впливає на статеву функціональність, нормалізує рівень тестостерону, усуває стан стресу, підвищує лібідо і якість сексуальних відчуттів.

 

ГАМК сприяє збільшенню рівня допаміну, і як результат, поліпшується динаміка нервових процесів в головному мозку. Відзначається заспокійливий ефект, підвищується лібідо, і при цьому покращується сексуальне задоволення.

 

L-аргінін через підвищення рівня оксиду азоту сприяє покращенню циркуляції крові в яєчниках, матці і статевих органах. L-аргінін є ефективним засобом для нормалізації гормонального фону, посилення жіночого лібідо, сексуального збудження, наповнення оргазму яскравими фарбами. Допомагає зменшити прояви депресії та покращує настрій.

 

Кайенський перець тонізує нервову систему і покращуючи кровообіг, забезпечує прилив крові до жіночих статевих органів, що сприяє посиленню жіночого лібідо, підвищенню чутливості та збільшенню синтезу вагінального секрету.

 

Йохимбе є потужним афродизіаком. Його дія проявляється за рахунок блокування синаптичних альфа-2-адренергічних рецепторів. Результатом є розширення судин і посилення кровообігу в статевих органах, збільшення синтезу вагінального секрету, підсилення відчуття інтимної близькості, покращення сексуального задоволення. Впливаючи на структури головного мозку, алкалоїд йохимбін усуває відчуття неспокою, невпевненості, скутості і страху, приводячи до психоемоційного розкріпачення необхідного для отримання яскравих відчуттів оргазму.

 

Ніацинамід бере участь в процесах метаболізму статевих гормонів, жировому і вуглеводному обміну.

 

Високий рівень клінічної ефективності ІПСІТА, обумовлений його фармакологічними властивостями:

 • сприяє нормалізації гормонального балансу;
 • здійснює виражений стимулюючий ефект на жіночу статеву функцію і лібідо;
 • працює як жіночий афродизіак;
 • нормалізує рівень тестостерону;
 • підвищує рівень оксиду азоту в організмі, посилюючи таким чином кровообіг в статевих органах;
 • стимулює синтез вагінального секрету;
 • тонізує нервову систему, позитивно впливає на мотивацію, настрій, розслаблення і сексуальне бажання;
 • активізує обмін речовин і прискорює метаболічні процеси;
 • має антисептичну та протизапальну дію.

 

ПЕРЕВАГИ

 • Стимулює жіноче лібідо у всіх його проявах, від сексуального бажання до збудження.
 • Сприяє уретральним і вагінальним скороченням, що виникають під час оргазму, посилюючи сексуальні відчуття.
 • Усуває андрогенну недостатність, без побічних ефектів.
 • Активізує кровообіг в статевих органах.
 • Знімає проблему вагінальної сухості.
 • Позитивно впливає при порушенні сексуальної сфери на фоні менопаузи.
 • Забезпечує досягнення більш яскравого оргазму і відчуття інтимної близькості.
 • Має позитивний вплив на репродуктивне здоров’я жінки.
 • Сприяє нормалізації психоемоційного стану і стану вегетативної нервової системи.
 • Має загальну тонізуючу дію, сприяє збільшенню енергетичного рівня організму і зниженню маси тіла.

 Показання до застосування:·        Фригідність.·        Функціональне зниження сексуальної активності жінок.·        Менопауза з симптомами сексуальної дисфункції.·        Неможливість застосування гормональної замісної терапії.·        У комплексному застосуванні з гормональною замісною терапією.·        Проблеми сексуальної сфери жінок пов’язані з діабетом.·        Зниження лібідо, що виникло на фоні стресу і супроводжується тривожним станом.

 

Приймати: дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу під час, або після прийому їжі. Рекомендований курс застосування 1 – 3 місяці 2-3 рази на рік. Курсове застосування забезпечує високу терапевтичну ефективність і стійкий тривалий результат. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання:

 • діти до 18 рокiв, вагітні, жінки, які годують груддю;
 • злоякісні онкологічні захворювання, гормонпродукуючі пухлини яєчників, симптоматична міома матки;
 • індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

 

Форма випуску: таблетки №30.

 

Іпсіта – надійний засіб вирішення сексуальних проблем жінки!

Состав

У складі таблеток ІПСІТА стандартизовані екстракти лікарських рослин, амінокислоти і вітаміни (мг /таблетка):

Хміля звичайного (Hops, Humulus lupulus) – 200

Якірців сланких (Tríbulus terréstris) – 165

Мукуни пекучої (Mucuna pruriens) – 125

Гінкго білоба (Gingko Biloba) – 100

Горянки стрілолистої (Epimedium Sagittatum) – 100

ГАМК (Gamma Amino Butyric Acid) – 100

L-аргінін (L-arginine) – 100

Кайенського перцю (Сayenne piper) – 50

Йохимбе (Pausinystalia johimbe) – 10

Ніацинамід (Niacinamide) – 16

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Ипсита таблетки №30”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *