Компоненти ліків

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

«Рослина, що існуєш так давно, народжене до народження богів, я хочу пізнати сім сотень твоїх таємниць! Прийди, про мудре рослина, вилікуй цього хворого для мене!»

– з давнього аюрведического тексту.
Багато з лікарських рослин використовуваних для виробництва наших препаратів входять в “Золотий ряд” Аюрведи.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Лікарські рослини” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%233a9e31″ google_fonts=”font_family:Philosopher%3Aregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css_animation=”bounceInLeft”][vc_column_text]”Золотий ряд” аюрведи – це ряд основних рослин, що використовуються в аюрведичній медицині, що нараховує близько 50 трав. Це рослини, які надають потужне всебічне оздоровчий вплив на організм людини і володіють цілим набором лікувальних і косметичних властивостей. Ці трави з давніх часів застосовуються в аюрведической традиції і описані в старовинних медичних трактатах – “Дханвантари самхита”, “Чакаров самхита” і “Аштанга хрідая самхита”. Всі вони складають основу класичних аюрведических препаратів і формул. Багато з рослин «золотого ряду» аюрведи широко використовуються і в медицині інших східних країн – тибетської, китайської, медицині Юнані.

Рослини “золотого ряду” мають воістину незвичайними властивостями і шануються в Індії як священні. Їх зараховують до божественних рослин, що містять «божественну енергію, космічні вібрації, вібрації чистого свідомості», що робить особливо цінними їх лікувальні властивості. Вважається, що вони лікують на тонкому рівні, очищаючи і захищаючи ауру людини, коригуючи і відновлюючи його біополе. Багато з цих рослин, маючи потужну енергетику, руйнують всі негативні програми, що з’являються в організмі, вирівнюють спотворене енергетичне поле, нейтралізують шкідливий вплив. Відповідно до древніх легенд, вони є краплями божественного нектару, «амрити», еліксиру безсмертя, пророненного на землю богами. Наділяють енергією чистого знання.

Всі рослини «золотого ряду» є сильними антиоксидантами, еліксирами молодості, «расаянамі». З давніх-давен їх використовують як тоніки; подовжують молодість; дарують здоров’я, сили і довголіття; надають молодість тілу, свіжість почуттів і ясність розуму; підсилюють життєлюбність і відчуття радості життя.

Ці рослини мають біотропного дією. Активізують захисні сили організму, збільшують його опірність і поріг адаптації до зовнішніх впливів, стресів, втоми, тривозі і неспокою, мобілізують і зміцнюють імунітет. Допомагають при розумовому і фізичному виснаженні і перевтомі, статевої і серцевої слабкості, лікують хронічну втому, допомагають перенести наслідки травм, важких операцій, хірургічного втручання. Надають сили, поліпшують працездатність, відновлюють енергетичний баланс в організмі.

Багато рослин «золотого ряду» надають всебічне вплив на організм людини, регулюють і балансують, згідно аюрведою, всі три доши – вату, питту і капху, тобто всі системи організму.

Однією з важливих функцій рослин «золотого ряду» є очищення організму від токсинів і шлаків, «клітинного сміття», «ами» – побічних продуктів життєдіяльності людини.

Будучи тоніком для всього організму і імуномодуляторами, рослини «золотого ряду» мають ноотропним дією і є прекрасними тоніком і для нервової системи, зміцнюють нерви; лікують нервові розлади – неврастенію, депресію, перевтома, безсоння; покращують пам’ять, увагу, концентрацію.

Більшість рослин «золотого ряду» – афродизіаки, чудово діють на статеву систему, підвищують потенцію і регулюють лібідо.

Перераховані вище функції є загальними для рослин-расаяна «золотого ряду» .У той же час кожне з рослин, крім цього, має і свої характерні властивості, свою спрямованість і впливає на той чи інший орган або систему людського організма.Так, брахми, будучи загальним сильним тоніком для організму, знаменита своєю дією на пам’ять людини, Гокшура – на сечостатеву систему, імбир – на травлення, босвелія – ​​на суглоби і т.д.

Дивовижні трави дійсно творять чудеса і обладаюют найсильнішими цілющими властивостями, на яких побудована аюрведическая система лікування.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”Лікарські рослини за алфавітом від А до Я” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%233a9e31″ google_fonts=”font_family:Philosopher%3Aregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css_animation=”bounceInLeft”][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]


самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я

Информация на сайте, включая рекомендации, представлена для ознакомления.
Для получения дополнительной информации обратитесь к специалисту или к своему врачу.