Хочешь стойкий иммунитет?

Що таке хороший імунітет людини?

Це коли організм не тільки не хворіє різними інфекціями, але і не уражається злоякісними пухлинами, коли в ньому не поселяються різні паразити, тобто це більш широке поняття, ніж ми звикли думати. Таким чином забезпечується протиінфекційний, протипухлинний захист і генетична стабільність організму. Модель імунної системи людини cвоєю доцільністю і надійністю досконала. На жаль, в реальному житті імунітет у людства в цілому явно знизився.

Чи потрібно підтримувати імунний статус в хорошому стані та додатково вводити в раціон харчування вітаміни, мікро- і макроелементи?

Відповідь – НЕОБХІДНО!

При сучасному ритмі життя, впливі навколишнього середовища, характері харчування, у людей, які страждають розладами травлення або хронічними захворюваннями, організм відчуває підвищену потребу у вітамінах і мінеральних речовинах протягом усього року, а не тільки в весняний період. Негативні фактори, накладаючись одні на другі, призводять до значного падіння імунітету. Виникає порочне коло: чим нижчий імунітет, тим частіше загострюються хронічні запальні процеси, а це, в свою чергу, виснажує імунну систему. Тому рекомендується додатковий прийом нутрієнтів для щоденної підтримки здоров’я, імунного статусу, антиоксидантного захисту та енергетичного потенціалу організму.


самолечение может быть опасно для вашего здоровья

Информация на сайте, включая рекомендации, представлена для ознакомления.
Для получения дополнительной информации обратитесь к специалисту или к своему врачу.