Показати Фільтри

Показано 6 результати

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД У ТЕРАПІЇ ДЕРМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Захворювання шкірних покривів можуть бути не так самостійним захворюванням, як бути наслідком хвороб внутрішніх органів і систем. Їх можуть спровокувати проблеми імунної та ендокринної систем, порушення функціонування шлунково-кишкового тракту, інтоксикації, осередки інших хронічних інфекцій, нераціональне харчування та вплив довкілля.

 

 

 

ЗВ’ЯЗОК ПОРУШЕНЬ ІМУННОЇ СИСТЕМІ З ДЕРМАТОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ

Імунологічні порушення відіграють значну роль в етіології та патогенезі низки дерматологічних захворювань. Клінічним проявом імунодефіциту найчастіше є інфекційний синдром вірусної, бактеріальної чи грибкової природи. До дерматологічних захворювань, що супроводжуються порушеннями імунного компонента, належать хронічні, рецидивні піодермії, що ускладнюють перебіг інших дерматозів, рецидивна герпетична інфекція, мікотичні ураження шкіри, атопічний дерматит, псоріаз. Такі захворювання характеризуються затяжним і тяжким перебігом та рецидивуванням, резистентністю до стандартної хіміотерапії та розвитком ускладнень. Стандартна терапія шкірних захворювань включає застосування імунотропних препаратів.

 

ЩО СПІЛЬНОГО У ШКІРИ З ПЕЧІНКОЮ?

Одне з численних завдань печінки – вивести з організму продукти обміну. Якщо з якихось причин клітини печінки перестають виконувати цю роботу, виділення посилюється через шкіру. Збої в роботі гепатобіліарної системи проявляються на шкірі зміною кольору, тургору, еластичності, висипаннями, лущенням, свербінням шкіри. Ці зовнішні прояви різняться залежно від ураження тієї чи іншої функції печінки. З іншого боку, псоріаз є системним захворюванням, яке спричиняє порушення діяльності печінки. Відповідно, ступінь поширеності шкірного захворювання безпосередньо визначає ступінь порушення роботи печінки. У той же час, порушення функції печінки призводять до тяжкого перебігу псоріазу. Відновлення функції печінки може бути досягнуто за допомогою призначення натуральних рослинних засобів, що надають комплексну дію на всю роботу гепатобіліарної системи.