Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
Харків - поліклініка Гомеопат - вул.Манізера 1
Пн-Пт 9.00-18.00
Дніпро - Біопарт - вул. Тітова 23
щодня 10.00-18.00
Черкаси - Фітоаптека - вул.Б.Вишневецького 47
Телефони: 380961331501 0472-54-26-30
Пн-Сб 9.00-18.00
097-011-67-44 050-772-32-09 Замовити дзвінок

Компоненти ліків

«Рослину, що існуєш так давно, народжена до народження богів, я хочу пізнати сім сотень твоїх таємниць! Прийди, о мудра рослина, вилікуй цього хворого для мене!»

- З давнього аюрведичного тексту.

Багато з лікарських рослин, що використовуються для виробництва наших препаратів, входять до “Золотого ряду” Аюрведи.

"Золотий ряд" аюрведи - це ряд основних рослин, що використовуються в аюрведичній медицині, що налічує близько 50 трав. Це рослини, що мають потужний всебічний оздоровчий вплив на організм людини і мають цілий набір лікувальних і косметичних властивостей. Ці трави з давніх-давен застосовуються в аюрведичній традиції і описані в старовинних медичних трактатах - "Дханвантарі самхіту", "Чакара самхіту" і "Аштанга хрида самхіту". Усі вони становлять основу класичних аюрведичних препаратів та формул. Багато рослин «золотого ряду» аюрведи широко використовуються і в медицині інших східних країн – тибетській, китайській, медицині юнані.

Рослини "золотого ряду" мають воістину незвичайні властивості і шануються в Індії як священні. Їх зараховують до божественних рослин, що містять «божественну енергію, космічні вібрації, вібрації чистої свідомості», що робить особливо цінними їхні лікувальні властивості. Вважається, що вони лікують на тонкому рівні, очищуючи та захищаючи ауру людини, коригуючи та відновлюючи її біополе. Багато з цих рослин, маючи найпотужнішу енергетику, руйнують усі негативні програми, що з'являються в організмі, вирівнюють спотворене енергетичне поле, нейтралізують шкідливі дії. Згідно з давніми легендами, вони є краплями божественного нектару, «амрити», еліксиру безсмертя, пророненого на землю богами. Наділяють енергією чистого знання.

Всі рослини золотого ряду є сильними антиоксидантами, еліксирами молодості, расаянами. З давніх-давен їх використовують як тоніки; продовжують молодість; дарують здоров'я, сили та довголіття; надають молодість тілу, свіжість почуттям і ясність розуму; що посилюють життєлюбність та відчуття радості життя.

Ці рослини мають біотропну дію. Активізують захисні сили організму, збільшують його опірність і поріг адаптації до зовнішніх впливів, стресів, втоми, тривоги та занепокоєння, мобілізують та зміцнюють імунітет. Допомагають при розумовому та фізичному виснаженні та перевтомі, статевій та серцевій слабкості, лікують хронічну втому, допомагають перенести наслідки травм, тяжких операцій, хірургічного втручання. Надають сил, покращують працездатність, відновлюють енергетичний баланс в організмі.

Багато рослин «золотого ряду» надають всебічний вплив на організм людини, регулюють і балансують, згідно з аюрведе, всі три доші – вату, пітту та капху, тобто всі системи організму.

Однією з важливих функцій рослин «золотого ряду» є очищення організму від токсинів і шлаків, «сміття», «ами» – побічних продуктів життєдіяльності людини.

Будучи тоніками для всього організму та імуномодуляторами, рослини «золотого ряду» мають ноотропну дію і є прекрасними тоніками і для нервової системи, зміцнюють нерви; лікують нервові розлади - неврастенію, депресію, перевтому, безсоння; покращують пам'ять, увагу, концентрацію.


Більшість рослин «золотого ряду» – афродизіаки, які чудово діють на статеву систему, підвищують потенцію та регулюють лібідо.

У той же час кожна з рослин, крім цього, має і свої характерні властивості, свою спрямованість і впливають на той чи інший орган або систему людського організму. Так, брахмі, будучи загальним сильним тоніком для організму, знаменита своєю дією на згадку про людину, гокшура – ​​на сечостатеву систему, імбир – на травлення, босвелія – на суглоби тощо.

Дивовижні трави справді творять чудеса і мають найсильніші цілющі властивості, на яких побудована аюрведична система лікування.


Лікарські рослини за абеткою від А до Я”

Алое

Альпінія, Рашна (alpinia galanga)

Ашвагандха (Вітанія) (withania somnifera)

Бібхітакі (terminalia belerica)

Імбир (zingiber officinale)

Кантакарі (solanum xanthocarpum)

Пунарнава (Берхавія) (boerhavia diffusa)

Солодка (hlycirrhiza glabral)

Туласі, Базилік священний (Ocimum sanctum)

Харітакі, Терміналія (terminalia chebula)

Шатаварі (asparagus racemosus)

Ембліка, Амла, амалаки (emblica officinalis)