Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
Харків - поліклініка Гомеопат - вул.Манізера 1
Пн-Пт 9.00-18.00
Дніпро - Біопарт - вул. Тітова 23
щодня 10.00-18.00
Черкаси - Фітоаптека - вул.Б.Вишневецького 47
Телефони: 380961331501 0472-54-26-30
Пн-Сб 9.00-18.00
097-011-67-44 050-772-32-09 Замовити дзвінок

Виробництво

Виробництво препаратів під власними торговими марками «SHIVMED» здійснюється на заводах – партнерах: INDIAN HERBS, LIFE CARE NEURO PRODUCTS, LACTONOVA.

Індіан Хербс – провідна світова компанія з виробництва аюрведичних препаратів.

Історія та політика компанії є унікальним сплавом досвіду поколінь із сучасними наукою та технологіями.

Indian Herbs заснована в 1951 році. Це лідируюча дослідницька компанія, яка виробляє цілющу рослинну продукцію протягом більш ніж 50 років.

Засновником компанії був Shri Ram Lal Agrawal. Він був натхненний ідеєю трав'яної медицини і в своєму інтерв'ю, опублікованому в журналі практичної медицини The Practitioner (Практикуючий Спеціаліст), в грудні 1950 року, писав:

«Мудрість нашого народу побудована на досвіді поколінь, часто багатовіковому. І дані, на яких ця мудрість ґрунтується, часто отримані ціною людських життів, кількість яких сучасному науковому співробітнику неможливо оцінити. Це особливо актуально нині, коли фармацевтичні компанії всього світу випускають безперервний потік нових синтетичних ліків. І саме зараз нашу увагу необхідно привернути до засобів, які можуть бути знайдені серед тубільних трав цієї країни».

   10Shri Ram Lal Agrawal був відомим експертом з ідентифікації, класифікації та терапевтичного застосування рослин. Він був зачарований чеснотами 5000-річної     стародавньої індійської медицини під назвою аюрведа, яка відкриває величезні можливості застосування трав для лікування людей.
Науковий та виробничий потенціал

З того часу Indian Herbs вивчають 50-річний досвід попередніх поколінь. Проводяться численні наукові дослідження, фармакологічна апробація та клінічна оцінка ефективності та безпеки рослинної лікарської продукції в сучасних наукових лініях, з використанням найсучасніших технологій.

Дослідження та розробки займають центральну частину діяльності Indian Herbs. Високо технологічні сучасні дослідження, а також вивчення стародавньої рецептури призвели до розробки більш ніж 50 ефективних препаратів протягом останніх п'яти десятиліть. Компанія займається вивченням, розробкою та виробництвом унікальних препаратів Аюрведи.

Понад 145 дослідників нагороджено високими вченими ступенями за визначний внесок у вивчення лікувальної трав'яної продукції. Вийшло до друку понад 600 дослідницьких публікацій, присвячених продукції компанії у провідних національних та міжнародних наукових журналах.

Динамічна команда вчених, включаючи ботаніків, мікробіологів, фармакологів, клініцистів, хіміків, провізорів працюють у різних підрозділах компанії.

Можливості дослідницького центру компанії досягли великих висот з використанням найсучаснішого обладнання та високоточних приладів та методик. Застосовується найкраще обладнання для стандартизації та перевірки якості рослинної продукції.

11_1Багато вчених і клініцистів в Індії, Європі, Азії, Африці, США та країнах СНД провели експериментальні та клінічні випробування, і продовжують дослідження лікувальних властивостей трав'яної продукції компанії.

Результати їх робіт публікуються у міжнародних журналах, подаються на розгляд колег, професійних медиків та споживачів.

Досягнення центру досліджень та розробок компанії були визнані на державному рівні. Міністерство Науки та Технології, Уряд Індії надали цьому офіційне підтвердження – було видано відповідне свідоцтво (сертифікат) – перший у цій сфері діяльності в Індії.

Департамент Індійської Системи Медицини та Гомеопатії, Міністерство Здоров'я, Уряд Індії неодноразово підтверджували акредитування компанії для проведення досліджень навчання Ayurveda та інших медичних систем Індії.

Згідно з незалежним оглядом, що проводиться BioSpectrum та Association of Bio technology led Enterprises (ABLE), Indian Herbs – це єдина компанія в секторі дослідження та виробництва лікувальної рослинної продукції серед підприємств сфери біотехнології «Top-30» Індії, і значно випереджає багато компаній фармацевтичного сектору. Також, згідно з даними незалежного огляду ринку «ORG» – Indian Herbs входить до четвірки лідерів в Індії, успішно конкуруючи з багатонаціональними компаніями. Більшість продукції Indian Herbs – це бренд-лідери у відповідних терапевтичних напрямках.

Група Indian Herbs – це перша фармкомпанія, яка отримала сертифікат якості ISO 9001:2000 серед багатьох компаній, що беруть участь у дослідженні, розробці та виробництві лікарських продуктів рослинного походження (Сертифікат надано Det Norse Veritas, Нідерланди).

Indian Herbs отримано більше 22 патентів у США, Європі, Австралії та інших країнах. Також розроблено, впроваджено та запатентовано унікальну систему доставки медикаментів та нутрицевтиків.

Продукція Indian Herbs зареєстрована та дозволена для застосування у багатьох країнах, як, наприклад, Великобританія, Німеччина, Австрія, Данія, Швейцарія, Іспанія, Кіпр, Італія, Португалія, Ірландія, Чеська Республіка, Південна Африка, Корея, Малайзія, Таїланд, Тайвань, Бангладеш, Пакистан, Шрі-Ланка, Філіппіни, Непал, Бутан та інших країнах. У багатьох інших країнах ця продукція перебуває на етапі реєстрації.

Трав'яні формули, які розроблені, уніфіковані та вироблені групою компаній Indian Herbs, використовуються як нутрицевтики, косметика, дієтичні добавки тощо.

Стандартизація та контроль якості

Якість – це не випадковість. Якість – завжди плід високої мети, починаючи з зусилля, інтелектуального керівництва та вмілого виконання

John Ruskin

Усі трав'яні складові продукції відповідають нормам якості, визначеним кожному за конкретного специфічного інгредієнта. Вчені компанії обирають найкращі рослинні матеріали, враховуючи місце проростання, відповідність ґрунтів та природних умов. Величезне значення має час збирання врожаю, дотримання технології збирання, транспортування та зберігання рослинної сировини.

Наші лабораторії контролю якості зберігають зразки та ведуть спеціальну базу даних, що містить повну інформацію, засвідчену експертами, щодо кожної партії сировини, що використовується у виробництві.

Нашим дослідницьким центром розроблено спеціальні рекомендації та вимоги щодо культивування рослинної сировини, що містить оптимальну кількість активних інгредієнтів. Ці методики використовуються як на наших фермах, так і інших сільгосппідприємствах, з якими ми співпрацюємо. Дотримання відповідних вимог постійно контролюється нашими експертами та дозволяє гарантувати високу якість рослинної продукції.

Виробництво знаходиться в Saharanpur (U.P), недалеко від Гімалаїв. Це – природне сховище цілющих трав, багатих на лікарські властивості.

Виробництво добре оснащене обладнанням, укомплектовано висококваліфікованими кадрами, компетентними технологами з високою виробничою культурою, що пройшли спеціальну підготовку.

Зважування, розфасовка, заповнення та упаковка виробляються на спеціальних конвеєрах за допомогою сучасної автоматизованої системи. Тому кінцевий продукт залишається недоторканим людською рукою. Автоматизація всього процесу ефективно відповідає вимогам “належної виробничої практики” (GMP).

Отже, згідно з рекомендаціями керівництва ВООЗ, IndianHerbs – перший кандидат на отримання сертифікату GMP на виробництво аюрведичних препаратів від GOVT.

Ми прагнемо посіяти насіння якості у характері взаємин людини та природи. Ми забезпечуємо потреби наших клієнтів з точки зору високої лікувальної ефективності препаратів за відсутності токсичності. Indian Herbs вже встановили такі стандарти якості, безпеки та ефективності для рослинних продуктів, які інші лише намагаються досягти.

У всьому світі зростає інтерес до природних лікарських засобів та харчових добавок. Все частіше люди вважають, що майбутнє належатиме лікувальним засобам та медичним продуктам харчування (оздоровчій їжі) на основі натуральних продуктів.

Ми добре оснащені для виконання цих вимог.