Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
Харків - поліклініка Гомеопат - вул.Манізера 1
Пн-Пт 9.00-18.00
Дніпро - Біопарт - вул. Тітова 23
щодня 10.00-18.00
Черкаси - Фітоаптека - вул.Б.Вишневецького 47
Телефони: 380961331501 0472-54-26-30
Пн-Сб 9.00-18.00
097-011-67-44 050-772-32-09 Замовити дзвінок

5 порад для збереження здорового серця

5 порад для збереження здорового серця

5 порад, як зберегти ваше серце здоровим на роботі

Ваше робоче середовище значно впливає на наше фізичне, психічне та соціальне здоров'я. Можна запобігти серйозним серцево-судинним ризикам, таким як серцеві напади та інсульти, вибираючи здорову дієту та фізичну активність. Здорове серце життєво важливе для здорового життя, незалежно від віку та статі.


Мантра для здорового серця:


Вправа

Відсутність фізичної активності є значним фактором старіння серця, оскільки може призвести до надмірної ваги та ожиріння, діабету та гіпертонії. Зробіть невеликі зміни на своєму робочому місці, які допоможуть зберегти ваше серце здоровим, такі як перерви для швидкої прогулянки, підйом сходами замість ліфта, швидка прогулянка після обіду, здорова домашня їжа на роботі, дотримання питного режиму, випиваючи не менше 8 склянок води на день. Ви можете створити групу та зайнятися спортом після роботи.

Регулярні фізичні вправи допомагають уповільнити звуження артерій серця та мозку.

Заохочуйте організм витрачати надлишок накопиченого жиру, тому він має вирішальне значення для схуднення та боротьби з ожирінням.

Підвищення рівня холестерину за рахунок підвищення рівня хорошого холестерину (ЛПЗЩ або холестерину ліпопротеїдів високої щільності) у крові Підтримуйте нормальний рівень глюкози в крові для профілактики розвитку цукрового діабету.

Курці, які займаються спортом, удвічі успішніше намагаються кинути палити. Активність також покращує загальне здоров'я, дає більше енергії, зменшує стрес, зміцнює кістки та м'язи, покращує баланс, силу та рухливість.

Їжте правильно.

Щоб допомогти зберегти молоде серце на все життя, споживані калорії повинні бути збалансовані зі спаленими калоріями. Тому рекомендується поєднувати фізичні вправи зі збалансованою дієтою, включаючи велику кількість фруктів та овочів, цільнозернових продуктів, нежирного м'яса, риби та бобових, а також ненасичених м'яких маргаринів та олій, таких як соняшникова, кукурудзяна, кукурудзяна.

Не курити

Куріння чи будь-яке вживання тютюну є ще одним важливим фактором ризику серцевих захворювань. Відмова від тютюну знижує рівень холестерину в крові та ліпопротеїдів низької щільності ХС ЛПНЩ (поганого холестерину), зменшує згортання крові та ймовірність раптової закупорки артерій. Подання хорошого прикладу, не використовуючи тютюн, дає чітке, послідовне повідомлення про шкоду тютюну для дітей.

Оздоровлення на робочому місці

Ваше робоче середовище значно впливає на наше фізичне, психічне та соціальне здоров'я. Було помічено, що низка хронічних захворювань впливає людей у ​​робочі роки, знижуючи продуктивність і збільшуючи витрати. Нездорове робоче середовище характеризується стресом, депресією, хронічними проблемами зі спиною, хворими навичками харчування через брак часу та зниження можливостей для фізичної активності.

Здорове робоче середовище сприяє:

покращити здоров'я працівників

зменшити стрес співробітників

зменшити плинність робочої сили

покращити здатність співробітників приймати рішення

зменшити організаційний конфлікт

зменшити прогули

Факти про серце.

40% пацієнтів із серцевими нападами у світі – це молодше 40 років.

Регулярні фізичні вправи не менше 30 хвилин на день, вживання 5-6 порцій фруктів та зелених овочів захищають від серцевих нападів.

Викурювання більше 20 сигарет на день підвищує ризик серцевого нападу в 5 разів, 10-19 сигарет збільшує ризик у 3 рази.

Якщо ви хворієте на цукровий діабет, ваші шанси отримати серцевий напад протягом наступних 7 років у 10 разів більше, ніж у недіабетика, решта залишається без змін.

Перші кілька годин після перенесеного серцевого нападу мають вирішальне значення для розпізнавання та лікування. Лікування серцевого нападу протягом перших 2-3 годин може зменшити ймовірність смерті з 15 до 3%.

Нормальний АТ у будь-якому віці не перевищує 120/80 мм рт.ст.

Коментарі