Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
Харків - поліклініка Гомеопат - вул.Манізера 1
Пн-Пт 9.00-18.00
Дніпро - Біопарт - вул. Тітова 23
щодня 10.00-18.00
Черкаси - Фітоаптека - вул.Б.Вишневецького 47
Телефони: 380961331501 0472-54-26-30
Пн-Сб 9.00-18.00
097-011-67-44 050-772-32-09 Замовити дзвінок

Що таке гепатит-С?

Що таке гепатит-С?

Що таке гепатит?

Гепатит С – захворювання печінки, спричинене вірусами, які називаються (HCV). Вірус вражає печінку та призводить до запалення. Зараження вірусом HCV залишається прихованим без виникнення основних симптомів. Симптоми з'являються через десятиліття інфекції, коли хвороба стає хронічною та розвивається цироз. Цироз печінки згодом може перетворитися на рак печінки. HCV є основною причиною раку печінки.

Інфекція гепатиту С може викликати легке захворювання, що триває кілька тижнів, до хронічного, що триває все життя. Гепатит С залишається невиявленим і не лікується через відсутність симптомів.


ПЕЧІНКА ТА ЇЇ ФУНКЦІЇ.

Печінка виконує багато функцій в організмі, допомагає перетворювати їжу в енергію для побудови клітин і тканин нашого організму.

Печінка очищає всі отруйні хімічні речовини, які потрапляють до нашого організму як ліки, алкоголю, наркотиків тощо.

Печінка виготовляє жовч, яка розщеплює жири до більш простої форми для виконання різних функцій. За добу в середньому синтезується 1-1,5 л жовчі. Печінка виробляє гормони, що регулюють статевий потяг та функції. Енергія, яку створює печінка, допомагає підтримувати температуру тіла.


ГЕПАТИТ – ФАКТОРИ РИЗИКУ:

Приблизно 30% інфікованих позбавляються вірусів протягом 6 місяців після зараження. Однак у 70% випадків інфекція перетворюється на хронічну форму. Від 15% до 30% хронічних пацієнтів мають ризик розвитку цирозу печінки протягом наступних 20 років. Який згодом може перетворитися на рак печінки.


СТАТИСТИКА

У світі приблизно 71 мільйон людей страждають на хронічний гепатит С. Він викликає близько 399 000 смертей щорічно в усьому світі.

Вірус гепатиту С поширюється кров'ю. Звичайним шляхом передачі інфекцій є:

Спільне використання голок.

Нестерильне обладнання для татуювання/перукаря.

Нестерильне операційне обладнання.

Переливання крові без скринінгу.

Від матері до дитини під час вагітності, пологів чи годування груддю.

Може передаватися статевим шляхом.

ВГС не поширюється через грудне молоко, їжу, воду, повітря, фізичні контакти, такі як обійми, поцілунки чи вживання їжі чи напоїв з інфікованою людиною.

Гепатит С виліковується найновішими пероральними противірусними препаратами, які мають порівняно меншу кількість побічних ефектів, ніж попередні ін'єкційні методи лікування. Більше половини пацієнтів залишаються непоміченими і не лікуються через відсутність симптомів. Симптоми зазвичай з'являються десятиліттями. На момент появи симптомів хвороба перетворюється на хронічну форму і виникає цироз печінки. Що призводить до подальших ускладнень зі здоров'ям.

АЮРВЕДИЧНИЙ ПІДХІД.

Аюрведа пропонує лікування гепатиту С комплексний підхід. Стародавні книги, що описують аюрведичне лікування, описують важливість різних трав та методів лікування для покращення здоров'я пацієнтів із захворюваннями печінки.

Будь ласка, проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо лікування.

Бажаю всім бути у здоровому стані.

Коментарі
Рекомендовані товари