Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
м. Суми, 40034, пр. Михаїла Лушпи, 54
Харків - поліклініка Гомеопат - вул.Манізера 1
Пн-Пт 9.00-18.00
Дніпро - Біопарт - вул. Тітова 23
щодня 10.00-18.00
Черкаси - Фітоаптека - вул.Б.Вишневецького 47
Телефони: 380961331501 0472-54-26-30
Пн-Сб 9.00-18.00
097-011-67-44 050-772-32-09 Замовити дзвінок

Нездорова їжа – одна з основних причин передчасної смерті

Нездорова їжа – одна з основних причин передчасної смерті

Нездорове харчування є головною причиною передчасної смерті у всьому світі. Згідно з дослідженнями, проведеними провідними авторитетами з глобальних захворювань, було виявлено, що споживання червоного м'яса та підсолоджених напоїв спричиняє приблизно 21% смертей у світі. Близько 11 мільйонів смертей на рік пов'язані з хворим харчуванням.


Ми споживаємо надто багато солодких напоїв, надто багато солі та надто багато обробленого м'яса як нездорову їжу замість здорової їжі, такої як цілісні зерна, горіхи, насіння, фрукти та овочі.

Згідно з даними Інституту показників та оцінки здоров'я (IHME) – комбінація дієтичних факторів від споживання занадто малої кількості фруктів та овочів, горіхів та цільного зерна призводить до надмірної кількості натрію та холестерину.


Таким чином, нездорове харчування – основна причина передчасної смерті. У хворому харчуванні бракує необхідного балансу поживних речовин, необхідні підтримки організму здоровим.


Чотири з десяти основних чинників ризику смерті пов'язані з хворим харчуванням. Це високий кров'яний тиск, цукровий діабет, ожиріння та високий рівень холестерину. Недостатнє споживання фруктів та овочів підвищує ризик серцево-судинних захворювань та деяких видів раку. Високе споживання солі, насичених жирів та трансжирів призводить до високого кров'яного тиску та серцево-судинних захворювань – основного фактора ризику передчасної смерті.


ДЕЯКІ ПРИКЛАДИ НЕЗДОРОВОГО ДІЄТИ.

Загалом їжа, що містить доданий цукор, очищені зерна або оброблені жири, шкідлива для здоров'я.

Більшість напоїв із додаванням цукру шкідливо впливають на здоров'я. Це може призвести до ожиріння та зайвої ваги. Що є фактором ризику багатьох захворювань.

Піца, виготовлена ​​з комерційною метою, може містити шкідливі для здоров'я інгредієнти. Але домашня піца, виготовлена ​​з корисних інгредієнтів в оптимальній кількості, корисна здоров'ю.

Тривале споживання білого хліба не є корисним для здоров'я.

Фруктові соки здебільшого вважаються корисними. Але фруктові соки переважно містять більше доданих цукрів, що шкідливо для організму.

Морозиво насичене додаванням цукру та шкідливим для здоров'я при надмірному вживанні.

Картопля фрі та картопляні чіпси багаті на калорії. При надмірному споживанні це може призвести до ожиріння та збільшення ваги за межі норми.

Смажена їжа є шкідливим для здоров'я варіантом приготування їжі.

Надмірна кількість тістечок та печива не корисна для здоров'я, вони містять багато калорій, що складаються з жиру та цукру. Тому вважається нездоровою їжею протягом тривалого споживання.

Цукерки містять цукор, очищену пшеницю та оброблені жири. Тож не вважається – здоровим.

Споживання обробленого м'яса пов'язане з багатьма серйозними захворюваннями, такими як рак товстої кишки, діабет та серцеві захворювання.


Для підтримки та покращення загального здоров'я необхідне здорове харчування. Здорова дієта містить збалансоване поєднання всіх необхідних поживних речовин для оптимальних функцій організму, зростання та розвитку. Здорова дієта може містити сезонні фрукти, овочі, цілісні зерна та дуже мало або зовсім не оброблені харчові продукти чи доданий цукор.


Для здорового способу життя більшість калорій з нашого щоденного харчування має надходити з:


Сезонні свіжі овочі.

Сезонні свіжі фрукти.

Цілісне зерно.

Бобові.

Горіхи.

Нежирна білкова риба, йогурт, квасоля, горох, сочевиця, біле м'ясо птиці без шкіри.

Збалансоване здорове харчування зміцнює імунітет організму, оптимізує працездатність та знімає втому.

Діти, які не отримують здорового харчування, можуть зіткнутися з проблемами розвитку та зростання. Вони можуть погано працювати у навчанні та часто хворіти. Здорова та збалансована дієта зазвичай містить такі поживні речовини:

Вітаміни, мінерали та антиоксиданти.

Здорові жири

Білок

Вуглеводи, включаючи клітковину та крохмаль.


Дослідження показало, що правильне вживання їжі та пиття може запобігти кожній п'ятій смерті в усьому світі.

Провідними дієтичними факторами ризику смертності є дієти, багаті натрієм, низьким вмістом цільного зерна, низьким вмістом фруктів, низьким вмістом горіхів та насіння, низьким вмістом овочів та низьким вмістом омега-3 жирних кислот, кожна з яких становить близько 2% смертей у світі.


Бажаю всім бути у здоровому стані, харчуючись здоровою та уникаючи шкідливої ​​їжі.

Коментарі